Rio de Janeiro 2016

Igrzyska w Rio de Janeiro - terminarz startów Polaków

Przedstawiamy terminarz startów reprezentantów Polski na letnich igrzyskach olimpijskich w Rio de Janeiro. Godziny zawodów według czasu warszawskiego.

piątek, 5 sierpnia

00.15 ceremonia otwarcia igrzysk (Maracana)

Reklama

ŁUCZNICTWO

18.00 indywidualnie kobiety, eliminacje - Karina Lipiarska-Pałka

sobota, 6 sierpnia

BOKS

18.00 1/8 finału, 91 kg - Igor Jakubowski

JEŹDZIECTWO

15.00 WKKW indywidualnie i drużynowo, dzień 1 - Paweł Spisak

KOLARSTWO SZOSOWE

14.30 wyścig ze startu wspólnego mężczyzn - Maciej Bodnar, Michał Gołaś, Michał Kwiatkowski, Rafał Majka

PŁYWANIE

18.51 400 m st. dowolnym mężczyzn, eliminacje - Wojciech Wojdak, Filip Zaborowski

19.45 100 m st. klasycznym mężczyzn, eliminacje - Marcin Stolarski

20.09 4x100 m st. dowolnym kobiet, eliminacje - Anna Dowgiert, Alicja Tchórz, Katarzyna Wilk, Aleksandra Urbańczyk-Olejarczyk

 3.03 400 m st. zmiennym mężczyzn, FINAŁ - ew. Wojciech Wojdak, Filip Zaborowski

 4.08 100 m st. klasycznym mężczyźni, półfinały - ew. Marcin Stolarski

 4.24 4x100 m st. dowolnym kobiet, FINAŁ  - ew. Anna Dowgiert, Alicja Tchórz, Katarzyna Wilk, Aleksandra Urbańczyk-Olejarczyk

SIATKÓWKA PLAŻOWA   

 2.00 grupa B: Bartosz Łosiak, Piotr Kantor - Markus Boeckermann, Lars Flueggen (Niemcy)

STRZELECTWO

karabin pneumatyczny 10 m kobiet - Sylwia Bogacka, Agnieszka Nagay

13.30 eliminacje

15.30 finał

pistolet pneumatyczny 10 m mężczyzn - Piotr Daniluk

18.00 eliminacje

20.30 finał

TENIS

15.45 pierwsza runda

      gra pojedyncza kobiet - ew. Agnieszka Radwańska, Magda Linette

      gra podwójna kobiet - ew. Paula Kania i Klaudia Jans-Ignacik

      gra pojedyncza mężczyzn - ew. Jerzy Janowicz

      gra podwójna mężczyzn - ew. Łukasz Kubot i Marcin Matkowski

TENIS STOŁOWY  

14.00 gra pojedyncza kobiet, eliminacje - Grzybowska-Franc, Qian

14.45 gra pojedyncza mężczyzn, eliminacje - Jakub Dyjas, Zengyi Wang

16.15 gra pojedyncza kobiet, 1. runda - ew. Grzybowska-Franc, Qian

21.00 gra pojedyncza mężczyzn, 1. runda - ew. Dyjas, Wang

 1.30 gra pojedyncza kobiet, 2. runda - ew. Grzybowska-Franc, Qian

WIOŚLARSTWO       

13.30 jedynki mężczyzn, eliminacje - Natan Węgrzycki-Szymczyk

16.00 dwójka podwójna kobiet, eliminacje - Magdalena Fularczyk-Kozłowska i Natalia Madaj

17.30 czwórka podwójna mężczyzn, eliminacje - Mateusz Biskup, Wiktor Chabel, Dariusz Radosz, Mirosław Ziętarski

17.50 czwórka podwójna kobiet, eliminacje - Monika Ciaciuch, Agnieszka Kobus, Maria Springwald, Joanna Leszczyńska

Dowiedz się więcej na temat: Igrzyska Olimpijskie w Rio de Janeiro
Najlepsze tematy