Rio de Janeiro 2016

​Terminarz igrzysk olimpijskich w Rio de Janeiro - 13 i 14 sierpnia

Prezentujemy terminarz Igrzysk XXXI Olimpiady w Rio de Janeiro.

13.08 SOBOTA

(21 FINAŁÓW)

Reklama

GIMNASTYKA SPORTOWA

21.03 trampolina mężczyzn indywidualnie, finał

KOLARSTWO TOROWE

21.53 wyścig drużynowy na dochodzenie na 4 km kobiet, o brązowy medal

wyścig drużynowy na dochodzenie na 4 km mężczyzn, finał

22.33 keirin kobiet, finał

LEKKOATLETYKA

15.50 dysk mężczyzn, finał

1.50 w dal mężczyzn, finał

2.25 10 000 m mężczyzn, finał

3.35 100 m kobiet, finał

3.53 siedmiobój 800 m, finał

PŁYWANIE

3.03 50 m st. dowolnym kobiet, finał

3.11 1500 m st. dowolnym mężczyzn, finał

3.49 4x100 m st. zmiennym kobiet, finał

4.04 4x100 m st. zmiennym mężczyzn, finał 

PODNOSZENIE CIĘŻARÓW

00.00 94 kg mężczyzn, finał 

STRZELECTWO

17.30 pistolet szybkostrzelny 25 m mężczyzn, finał

20.00 skeet mężczyzn, finał

SZERMIERKA

22.00 szabla drużynowo kobiet, o brązowy medal

23.15 szabla drużynowo kobiet, finał

TENIS

17.00 gra mieszana, o brązowy medal

gra podwójna kobiet, o brązowy medal

gra pojedyncza kobiet, o brązowy medal

gra pojedyncza kobiet, finał

gra pojedyncza mężczyzn, o brązowy medal

WIOŚLARSTWO

15.00 jedynki mężczyzn, finał

15.20 jedynki kobiet, finał

15.40 ósemka kobiet, finał

16.00 ósemka mężczyzn, finał

-------------------------------------------------------------------

BADMINTON

13.00 mecze grupowe gry pojedynczej mężczyzn

13.50 mecze grupowe gry pojedynczej kobiety

14.40 mecze grupowe gry podwójnej mężczyzn

16.20 mecze grupowe gry podwójnej kobiet

17.10 mecze grupowe gry mieszanej

BOKS, MĘŻCZYŹNI

16.00 1. runda, 52 kg

17.15 ćwierćfinały, 69 kg

17.45 półfinały, 91 kg

18.00 1/8 finału, +91 kg

GIMNASTYKA SPORTOWA

19.00 trampolina mężczyzn indywidualnie, eliminacje

21.03 trampolina mężczyzn indywidualnie, finał

GOLF

12.30 3. runda mężczyźni

HOKEJ NA TRAWIE, KOBIETY

Grupa A

17.30 Holandia - Niemcy

22.00 Korea Płd. - Hiszpania

 1.30 Chiny - Nowa Zelandia

Grupa B

15.00 Argentyna - Indie

23.00 Wielka Brytania - USA

00.30 Australia - Japonia

KOLARSTWO TOROWE

15.00 keirin kobiet, 1. runda

15.23 sprint mężczyzn, 1/8 finału

15.44 keirin kobiet, repasaże

16.07 sprint mężczyzn, repasaże

16.17 wyścig indywidualny na dochodzenie na 4 km kobiet, 1. runda

21.00 sprint mężczyzn, ćwierćfinały

21.18 sprint mężczyzn, o miejsca 9-12

21.22 keirin kobiet, 2. runda

21.53 wyścig drużynowy na dochodzenie na 4 km kobiet, o brązowy medal

      wyścig drużynowy na dochodzenie na 4 km mężczyzn, finał

22.27 keirin kobiet, finał B

22.41 sprint mężczyzn, półfinały

23.17 sprint mężczyzn, o miejsca 5-8

KOSZYKÓWKA, KOBIETY

Grupa A

17.15 Australia - Białoruś

20.30 Turcja - Brazylia

22.45 Japonia - Francja

KOSZYKÓWKA, MĘŻCZYŹNI

Grupa B

19.15 Argentyna - Brazylia

00.00 Hiszpania - Litwa

 3.30 Chorwacja - Nigeria

LEKKOATLETYKA

14.30 100 m mężczyzn, preeliminacje

14.40 trójskok kobiet, eliminacje

15.05 3000 m z przeszkodami kobiet, eliminacje

15.50 dysk mężczyzn, finał

16.00 400 m kobiet, eliminacje

16.45 siedmiobój, w dal

17.00 100 m mężczyzn, eliminacje

 1.00 siedmiobój, oszczep

 1.20 tyczka mężczyzn, eliminacje

 1.30 400 m mężczyzn, eliminacje

 1.50 w dal mężczyzn, finał

 2.00 100 m kobiet, półfinały

 2.05 400 m mężczyzn, półfinały

 2.25 10 000 m mężczyzn, finał

 3.05 800 m mężczyzn, półfinały

 3.35 100 m kobiet, finał

 3.53 siedmiobój, 800 m finał

PIŁKA NOŻNA, MĘŻCZYŹNI

18.00 ćwierćfinał (Brasilia)

21.00 ćwierćfinał (Salvador)

00.00 ćwierćfinał (Belo Horizonte)

 3.00 ćwierćfinał (Sao Paulo)

PIŁKA RĘCZNA, MĘŻCZYŹNI

Grupa A

16.30 Chorwacja - Francja

19.40 Dania - Katar

 2.50 Argentyna - Tunezja

Grupa B

14.30 Słowenia - Niemcy

21.40 Egipt - Brazylia

00.50 Szwecja - Polska

PIŁKA WODNA, KOBIETY

Grupa A

15.20 Rosja - Włochy

16.40 Australia - Brazylia

Grupa B

14.00 Chiny - Hiszpania

18.00 Węgry - USA

PŁYWANIE            

 3.03 50 m st. dowolnym kobiet, finał

 3.11 1500 m st. dowolnym mężczyzn, finał

 3.49 4x100 m st. zmiennym kobiet, finał

 4.04 4x100 m st. zmiennym mężczyzn, finał

PODNOSZENIE CIĘŻARÓW

00.00 94 kg mężczyzn

SIATKÓWKA, MĘŻCZYŹNI

Grupa A

22.05 USA - Francja

 1.30 Kanada - Meksyk

 3.35 Brazylia - Włochy

Grupa B

14.30 Iran - Egipt

16.35 Argentyna - Kuba

20.00 Polska - Rosja

SIATKÓWKA PLAŻOWA

16.00 1/8 finału mężczyzn      1/8 finału kobiet

SKOKI DO WODY

21.00 trampolina 3 m indywidualnie kobiet, półfinały

STRZELECTWO

14.00 pistolet szybkostrzelny 25 m mężczyzn, 2. sesja eliminacyjna

14.30 skeet mężczyzn, eliminacje

17.30 pistolet szybkostrzelny 25 m mężczyzn, finał

20.00 skeet mężczyzn, finał

SZERMIERKA

szabla kobiet, drużynowo

14.00 1/8 finału

15.15 ćwierćfinały

16.30 o miejsca 5-8

17.30 półfinały

18.45 o 7. miejsce

18.45 o 5. miejsce

22.00 o brązowy medal

23.15 finał

TENIS              

17.00 gra mieszana, o brązowy medal (Centrum Olimpijskie)

      gra podwójna kobiet, o brązowy medal

      gra pojedyncza kobiet, o brązowy medal

      gra pojedyncza kobiet, finał

      gra pojedyncza mężczyzn, o brązowy medal

TENIS STOŁOWY

15.00 drużynowo kobiet, 1/8 finału

WIOŚLARSTWO

13.50 jedynki mężczyzn, finał D

14.00 jedynki kobiet, finał D

14.10 jedynki mężczyzn, finał C

14.20 jedynki kobiet, finał C

14.30 jedynki mężczyzn, finał B

14.40 jedynki kobiet, finał B

15.00 jedynki mężczyzn, finał

15.20 jedynki kobiet, finał

15.40 ósemka kobieta, finał

16.00 ósemka mężczyzn, finał

ŻEGLARSTWO

18.00 Laser mężczyzn, 9. wyścig

18.00 Finn mężczyzn, 7. wyścig

18.00 Nacra 17 mikst, 7. wyścig

18.00 49er mężczyzn, 4. wyścig

18.00 49er kobiet, 4. wyścig

18.10 Laser Radial kobiet, 9. wyścig

19.00 Nacra 17 mikst, 8. wyścig

19.00 49er mężczyzn, 5. wyścig

19.00 49er kobiet, 5. wyścig

19.25 Laser mężczyzn, 10. wyścig

19.25 Finn mężczyzn, 8. wyścig

19.35 Laser Radial kobiet, 10. wyścig

20.00 Nacra 17 mikst, 9. wyścig

20.00 49er mężczyzn, 6. wyścig

20.00 49er kobiet, 6. wyścig

Dowiedz się więcej na temat: Igrzyska Olimpijskie w Rio de Janeiro