Rio de Janeiro 2016

​Terminarz igrzysk olimpijskich w Rio de Janeiro - 3-6 sierpnia

Prezentujemy terminarz Igrzysk XXXI Olimpiady w Rio de Janeiro.

3.08 ŚRODA

PIŁKA NOŻNA, KOBIETY

Reklama

Grupa E (Rio de Janeiro)

18.00 Szwecja - RPA

21.00 Brazylia - Chiny

Grupa F (Sao Paulo)

20.00 Kanada - Australia

23.00 Zimbabwe - Niemcy

Grupa G (Belo Horizonte)

00.00 USA - Nowa Zelandia

3.00 Francja - Kolumbia

4.08 CZWARTEK

PIŁKA NOŻNA, MĘŻCZYŹNI

Grupa A (Brasilia)

18.00 Irak - Dania

21.00 Brazylia - RPA

Grupa B (Manaus)

00.00 Szwecja - Kolumbia

3.00 Nigeria - Japonia

Grupa C (Salvador)

22.00 Meksyk - Niemcy

1.00 Fidżi - Korea Płd.

Grupa D (Rio de Janeiro)

20.00 Honduras - Algieria

23.00 Portugalia - Argentyna 

5.08 PIĄTEK

00.15 CEREMONIA OTWARCIA IGRZYSK

ŁUCZNICTWO

14.00 runda rankingowa mężczyzn (indywidualnie i drużynowo)

18.00 runda rankingowa kobiet (indywidualnie i drużynowo)

6.08 SOBOTA

(12 FINAŁÓW)

KOLARSTWO SZOSOWE

14.30 wyścig ze startu wspólnego mężczyzn

STRZELECTWO

15.30 karabin pneumatyczny 10 m kobiet

20.30 pistolet pneumatyczny 10 m mężczyzn

ŁUCZNICTWO

21.39 turniej drużynowy mężczyzn, o brązowy medal

22.07 turniej drużynowy mężczyzn, finał

JUDO

21.40 kobiety 48 kg, o brązowy medal

22.10 mężczyźni 60 kg, o brązowy medal

22.30 kobiety 48 kg, finał

22.35 mężczyźni 60 kg, finał

SZERMIERKA

22.15 szpada kobiet indywidualnie, o brązowy medal

22.45 szpada kobiet indywidualnie, finał

PODNOSZENIE CIĘŻARÓW

00.00 48 kg kobiet

PŁYWANIE

3.03 400 m st. zmiennym mężczyzn, finał

3.30 400 m st. dowolnym mężczyzn, finał

3.49 400 m st. zmiennym kobiet, finał

4.24 4x100 m st. dowolnym kobiet, finał

-------------------------------------------------------------------

BOKS, MĘŻCZYŹNI

16.00 1. runda, 49 kg

16.45 1. runda, 60 kg

17.30 1. runda, 81 kg

18.00 1/8 finału, 91 kg

GIMNASTYKA SPORTOWA

15.30 eliminacje

      poręcze mężczyzn

      ćwiczenia wolne mężczyzn

      wielobój indywidualnie mężczyzn

      wielobój drużynowo mężczyzn

      koń z łękami mężczyzn

      drążek mężczyzn

      kółka mężczyzn

      skok mężczyzn    

HOKEJ NA TRAWIE, KOBIETY

Grupa B

22.00 Argentyna - USA

 1.30 Wielka Brytania - Australia

HOKEJ NA TRAWIE, MĘŻCZYŹNI

Grupa A

17.30 Belgia - Wielka Brytania

18.30 Australia - Nowa Zelandia

00.30 Hiszpania - Brazylia

Grupa B

15.00 Argentyna - Holandia

16.00 Indie - Irlandia

23.00 Kanada - Niemcy

JEŹDZIECTWO

15.00 WKKW indywidualnie i drużynowo, dzień 1

JUDO

48 kg, kobiety

15.00 eliminacje

15.30 ćwierćfinały

20.30 repasaże

20.46 półfinały

21.40 o brązowy medal

22.30 finał

60 kg, mężczyźni

15.54 eliminacje

17.38 ćwierćfinały

21.02 repasaże

21.20 półfinały

22.10 o brązowy medal

22.35 finał

KOLARSTWO    

14.30 wyścig ze startu wspólnego mężczyzn

KOSZYKÓWKA, KOBIETY

Grupa A

17.00 Turcja - Francja

22.30 Brazylia - Australia

00.45 Białoruś - Japonia

Grupa B

19.15 Chiny - Kanada

KOSZYKÓWKA, MĘŻCZYŹNI

Grupa A

19.15 Australia - Francja

00.00 Chiny - USA

 3.30 Wenezuela - Serbia

ŁUCZNICTWO, MĘŻCZYŹNI DRUŻYNOWO

14.00 1/8 finału

19.00 1/4 finału

20.43 1/2 finału

21.39 o trzecie miejsce

22.07 finał

PIŁKA NOŻNA, KOBIETY

Grupa F (Sao Paulo)

20.00 Kanada - Zimbabwe

23.00 Niemcy - Australia

Grupa G (Belo Horizonte)

22.00 USA - Francja

 1.00 Kolumbia - Nowa Zelandia

Grupa E (Rio de Janeiro)

00.00 RPA - Chiny

 3.00 Brazylia - Szwecja

PIŁKA RĘCZNA, KOBIETY

Grupa A

14.30 Norwegia - Brazylia

21.40 Czarnogóra - Hiszpania

00.50 Rumunia - Angola

Grupa B

16.30 Holandia - Francja

19.40 Rosja - Korea Płd.

 2.50 Szwecja - Argentyna

PIŁKA WODNA, MĘŻCZYŹNI

Grupa A

14.00 Serbia - Węgry

16.40 Grecja - Japonia

 1.50 Brazylia - Australia

Grupa B

15.20 USA - Chorwacja

18.00 Francja - Czarnogóra

00.30 Hiszpania - Włochy

PŁYWANIE 

18.03 400 m st. zmiennym mężczyzn, eliminacje

18.30 100 m st. motylkowym kobiet, eliminacje

18.51 400 m st. dowolnym mężczyzn, eliminacje

19.18 400 m st. zmiennym kobiet, eliminacje

19.45 100 m st. klasycznym mężczyzn, eliminacje

20.09 4x100 m st. dowolnym kobiet, eliminacje

 3.03 400 m st. zmiennym mężczyzn, finał

 3.14 100 m st. motylkowym kobiet, półfinały

 3.30 400 m st. dowolnym mężczyzn, finał

 3.49 400 m st. zmiennym kobiet, finał

 4.08 100 m st. klasycznym mężczyźni, półfinały

 4.24 4x100 m st. dowolnym kobiet, finał 

PODNOSZENIE CIĘŻARÓW

00.00 48 kg, kobiety

RUGBY, KOBIETY

Grupa A

18.00 USA - Fidżi

18.30 Australia - Kolumbia

23.00 USA - Kolumbia

23.30 Australia - Fidżi

Grupa B

16.00 Francja - Hiszpania

16.30 Nowa Zelandia - Kenia

21.00 Francja - Kenia

21.30 Nowa Zelandia - Hiszpania

Grupa C

17.00 Wielka Brytania - Brazylia

17.30 Kanada - Japonia

22.00 Wielka Brytania - Japonia

22.30 Kanada - Brazylia

SIATKÓWKA, KOBIETY

Grupa A

14.30 Japonia - Korea Płd.

20.00 Brazylia - Kamerun

 1.30 Rosja - Argentyna

Grupa B

16.35 Chiny - Holandia

22.05 USA - Portoryko

 3.35 Serbia - Włochy

SIATKÓWKA PLAŻOWA   

15.00 mecze grupowe kobiet i mężczyzn

STRZELECTWO   

karabin pneumatyczny 10 m kobiet

13.30 eliminacje

15.30 finał

pistolet pneumatyczny 10 m mężczyzn

18.00 eliminacje

20.30 finał

SZERMIERKA

szpada kobiet, indywidualnie

14.00 1. runda

15.15 2. runda

17.30 1/8 finału

18.05 1/4 finału

21.00 1/2 finału

22.15 o trzecie miejsce

22.45 finał

TENIS       

15.45 pierwsza runda

      gra pojedyncza kobiet

      gra podwójna kobiet

      gra pojedyncza mężczyzn

      gra podwójna mężczyzn

TENIS STOŁOWY  

14.00 gra pojedyncza kobiet, eliminacje

14.45 gra pojedyncza mężczyzn, eliminacje

16.15 gra pojedyncza kobiet, 1. runda

21.00 gra pojedyncza mężczyzn, 1. runda

 1.30 gra pojedyncza kobiet, 2. runda

WIOŚLARSTWO       

13.30 jedynki mężczyzn, eliminacje

14.30 jedynki kobiet, eliminacje

15.30 dwójka bez sternika mężczyzn, eliminacje

16.00 dwójka podwójna kobiet, eliminacje

16.30 dwójka podwójna mężczyzn, eliminacje

17.00 czwórka wagi lekkiej bez sternika, eliminacje

17.30 czwórka podwójna mężczyzn, eliminacje

17.50 czwórka podwójna kobiet, eliminacje

Terminarz 7 i 8 sierpnia

Terminarz 9 i 10 sierpnia

Terminarz 11 i 12 sierpnia

Terminarz 13 i 14 sierpnia

Terminarz 15 i 16 sierpnia

Terminarz 17 i 18 sierpnia

Terminarz 19-21 sierpnia

Dowiedz się więcej na temat: Igrzyska Olimpijskie w Rio de Janeiro