Rio de Janeiro 2016

​Terminarz igrzysk olimpijskich w Rio de Janeiro - 7 i 8 sierpnia

Prezentujemy terminarz Igrzysk XXXI Olimpiady w Rio de Janeiro.

7.08 NIEDZIELA

(15 FINAŁÓW)

Reklama

JUDO

21.40 kobiety 52 kg, o brązowy medal

22.00 kobiety 52 kg, finał

22.10 mężczyźni 66 kg, finał

22.35 mężczyźni 66 kg, finał

KOLARSTWO SZOSOWE

17.15 wyścig ze startu wspólnego kobiet, finał

ŁUCZNICTWO

21.39 turniej drużynowy kobiet, o brązowy medal

22.07 turniej drużynowy kobiet, finał

PŁYWANIE

3.03 100 m st. motylkowym kobiet, finał

3.53 100 m st. klasycznym mężczyzn, finał

4.01 400 m st. dowolnym kobiet, finał

4.54 4x100 m st. dowolnym mężczyzn, finał 

PODNOSZENIE CIĘŻARÓW

20.30 53 kg kobiet

00.00 56 kg mężczyzn        

SKOKI DO WODY

21.00 synchroniczne 3 m mężczyzn, finał  

STRZELECTWO

16.00 pistolet pneumatyczny 10 m kobiet, finał

20.00 trap kobiet, finał

SZERMIERKA

22.15 floret mężczyzn indywidualnie, o brązowy medal

22.45 floret mężczyzn indywidualnie, finał

-------------------------------------------------------------------

BOKS, MĘŻCZYŹNI

16.00 1. runda, 60 kg

16.45 1. runda, 69 kg

17.45 1. runda, 81 kg

GIMNASTYKA SPORTOWA

14.45 eliminacje kobiet

      ćwiczenia wolne

      wielobój indywidualnie

      wielobój drużynowo

      skok

      poręcze asymetryczne

      równoważnia    

HOKEJ NA TRAWIE, KOBIETY

Grupa A

15.00 Nowa Zelandia - Korea Płd.

17.30 Holandia - Hiszpania

18.30 Chiny - Niemcy

Grupa B

16.00 Japonia - Indie

HOKEJ NA TRAWIE, MĘŻCZYŹNI

Grupa A

22.00 Wielka Brytania - Nowa Zelandia

00.30 Brazylia - Belgia

 1.30 Australia - Hiszpania

Grupa B

23.00 Holandia - Irlandia

JEŹDZIECTWO

15.00 WKKW indywidualnie i drużynowo, dzień 2

JUDO

52 kg, kobiety

15.00 eliminacje

15.30 ćwierćfinały

20.30 repasaże

20.46 półfinały

21.40 o brązowy medal

22.00 finał

66 kg, mężczyźni

15.54 eliminacje

17.38 ćwierćfinały

21.02 repasaże

21.20 półfinały

22.10 o brązowy medal

22.35 finał

KAJAKARSTWO GÓRSKIE

17.30 eliminacje C1 mężczyzn

18.20 eliminacje K1 mężczyzn

KOLARSTWO SZOSOWE   

17.15 wyścig ze startu wspólnego kobiet, finał

KOSZYKÓWKA, KOBIETY

Grupa A

22.30 Australia - Turcja

00.45 Francja - Białoruś

Grupa B

17.00 USA - Senegal

19.15 Serbia - Hiszpania

KOSZYKÓWKA, MĘŻCZYŹNI

Grupa B

19.15 Brazylia - Litwa

00.00 Chorwacja - Hiszpania

 3.30 Nigeria - Argentyna

ŁUCZNICTWO, KOBIETY DRUŻYNOWO

14.00 1/8 finału

19.00 ćwierćfinały

20.43 półfinały

21.39 o trzecie miejsce

22.07 finał

PIŁKA NOŻNA, MĘŻCZYŹNI

Grupa A (Brasilia)

00.00 Dania - RPA

 3.00 Brazylia - Irak

Grupa B (Manaus)

00.00 Szwecja - Nigeria

 3.00 Japonia - Kolumbia

Grupa C (Salvador)

18.00 Fidżi - Meksyk

21.00 Niemcy - Korea Płd.

Grupa D (Rio de Janeiro)

20.00 Honduras - Portugalia

23.00 Argentyna - Algieria

PIŁKA RĘCZNA, MĘŻCZYŹNI

Grupa A

14.30 Chorwacja - Katar

19.40 Dania - Argentyna

00.50 Francja - Tunezja

Grupa B

16.30 Szwecja - Niemcy

21.40 Polska - Brazylia

 2.50 Słowenia - Egipt

PŁYWANIE

18.03 100 m st. grzbietowym kobiet, eliminacje

18.24 200 m st. dowolnym mężczyzn, eliminacje

19.02 100 m st. klasycznym kobiet, eliminacje

19.23 100 m st. grzbietowym mężczyzn, eliminacje

19.44 400 m st. dowolnym kobiet, eliminacje

20.17 4x100 m st. dowolnym mężczyzn, eliminacje

 3.00 200 m st. dowolnym mężczyzn, półfinały

 3.03 100 m st. motylkowym kobiet, finał

 3.29 100 m st. klasycznym kobiet, półfinały

 3.53 100 m st. klasycznym mężczyzn, finał

 4.01 400 m st. dowolnym kobiet, finał

 4.12 100 m st. grzbietowym mężczyzn, półfinały

 4.36 100 m st. grzbietowym kobiet, półfinały

 4.54 4x100 m st. dowolnym mężczyzn, finał

PODNOSZENIE CIĘŻARÓW

15.00 56 kg mężczyzn

17.30 53 kg kobiet

RUGBY, KOBIETY

Grupa A

18.00 Fidżi - Kolumbia

18.30 Australia - USA

Grupa B

16.00 Hiszpania - Kenia

16.30 Nowa Zelandia - Francja

Grupa C

17.00 Brazylia - Japonia

17.30 Kanada - Wielka Brytania

21.00 i 21.30 - mecze o miejsca 9-12

22.00 ćwierćfinał

22.30 ćwierćfinał

23.00 ćwierćfinał

23.30 ćwierćfinał

SIATKÓWKA, MĘŻCZYŹNI

Grupa A

14.30 Włochy - Francja

16.35 Brazylia - Meksyk

22.05 USA - Kanada

Grupa B

20.00 Polska - Egipt

 1.30 Rosja - Kuba

 3.35 Argentyna - Iran

SIATKÓWKA PLAŻOWA   

15.00 mecze grupowe kobiet i mężczyzn

SKOKI DO WODY       

21.00 synchroniczne 3 m mężczyzn, finał 

STRZELECTWO

pistolet pneumatyczny 10 m kobiet

14.00 eliminacje

16.00 finał

trap kobiet

14.00 eliminacje

20.00 finał

trap mężczyzn

14.30 eliminacje

SZERMIERKA

floret mężczyzn, indywidualnie

14.00 1. runda

15.15 2. runda

17.30 1/8 finału

18.45 ćwierćfinały

21.00 półfinały

22.15 o trzecie miejsce

22.45 finał

TENIS

15.45 pierwsza runda

      gra pojedyncza kobiet

      gra podwójna kobiet

      gra pojedyncza mężczyzn

      gra podwójna mężczyzn

TENIS STOŁOWY 

15.00 2. runda gry pojedynczej mężczyzn

23.00 3. runda gry pojedynczej kobiet

 1.00 3. runda gry pojedynczej mężczyzn

WIOŚLARSTWO       

13.30 jedynki mężczyzn, repasaże

14.10 jedynki kobiet, repasaże

14.30 dwójki bez sternika mężczyzn, repasaże

14.40 dwójka podwójna kobiet, repasaże

14.50 dwójka podwójna mężczyzn, repasaże

15.00 czwórka wagi lekkiej bez sternika mężczyzn, repasaże

15.10 dwójka bez sternika kobiet, eliminacje

15.40 dwójka podwójna wagi lekkiej kobiet, eliminacje

16.20 dwójka podwójna wagi lekkiej mężczyzn, eliminacje

17.00 czwórka bez sternika mężczyzn, eliminacje

Dowiedz się więcej na temat: Igrzyska Olimpijskie w Rio de Janeiro