Rio de Janeiro 2016

​Terminarz igrzysk olimpijskich w Rio de Janeiro - 9 i 10 sierpnia

Prezentujemy terminarz Igrzysk XXXI Olimpiady w Rio de Janeiro.

9.08 WTOREK

(14 FINAŁÓW)

Reklama

GIMNASTYKA SPORTOWA

21.00 wielobój kobiet drużynowo, finał

JEŹDZIECTWO

15.00 WKKW indywidualnie i drużynowo, finał

JUDO

21.40 kobiety 63 kg, o brązowy medal

22.00 kobiety 63 kg, finał

22.10 mężczyźni 81 kg, o brązowy medal

22.35 mężczyźni 81 kg, finał 

KAJAKARSTWO GÓRSKIE

20.10 mężczyźni C1, finał

PŁYWANIE

3.19 200 m st. dowolnym kobiet, finał

3.28 200 m st. motylkowym mężczyzn, finał

4.29 200 m st. zmiennym kobiet, finał

4.38 4x200 m st. dowolnym mężczyzn, finał 

PODNOSZENIE CIĘŻARÓW

20.30 63 kg kobiet

00.00 69 kg mężczyzn

SKOKI DO WODY

21.00 synchroniczne 10 m kobiet, finał   

STRZELECTWO

20.30 pistolet sportowy 25 m kobiet, finał

SZERMIERKA

22.15 szpada mężczyzn indywidualnie, o brązowy medal

22.45 szpada mężczyzn indywidualnie, finał

-------------------------------------------------------------------

BOKS, MĘŻCZYŹNI

15.00 1/8 finału, 49 kg

16.00 1/8 finału, 60 kg

17.00 1. runda, 75 kg

18.00 1/8 finału, +91 kg

GIMNASTYKA SPORTOWA 

21.00 wielobój kobiet drużynowo, finał

HOKEJ, MĘŻCZYŹNI

Grupa A

15.00 Nowa Zelandia - Hiszpania

23.00 Brazylia - Wielka Brytania

 1.30 Belgia - Australia

Grupa B

16.00 Argentyna - Indie

17.30 Niemcy - Irlandia

18.30 Holandia - Kanada

JEŹDZIECTWO      

15.00 WKKW, finał

15.00 skoki przez przeszkody drużynowo, finał

19.00 skoki przez przeszkody indywidualnie, finał

JUDO

63 kg, kobiety

15.00 eliminacje

15.30 ćwierćfinały

20.30 repasaże

20.46 półfinały

21.40 o brązowy medal

22.00 finał

81 kg, mężczyźni

15.54 eliminacje

17.38 ćwierćfinały

21.02 repasaże

21.20 półfinały

22.10 o brązowy medal

22.35 finał

KAJAKARSTWO GÓRSKIE

18.30 półfinały C1 mężczyzn

20.10 finał C1 mężczyzn

KOSZYKÓWKA, KOBIETY

Grupa A

17.15 Australia - Francja

20.30 Brazylia - Białoruś

22.45 Turcja - Japonia

KOSZYKÓWKA, MĘŻCZYŹNI

Grupa B

19.15 Hiszpania - Brazylia

00.00 Litwa - Nigeria

 3.30 Argentyna - Chorwacja

ŁUCZNICTWO     

14.00 1. runda turnieju indywidualnego mężczyzn

14.26 1. runda turnieju indywidualnego kobiet

14.52 2. runda turnieju indywidualnego mężczyzn

15.05 2. runda turnieju indywidualnego kobiet

PIŁKA NOŻNA, KOBIETY

Grupa F

21.00 Australia - Zimbabwe (Salvador)

21.00 Niemcy - Kanada (Brasilia)

Grupa G

00.00 Kolumbia - USA (Manaus)

00.00 Nowa Zelandia - Francja (Salvador)

Grupa E

 3.00 Chiny - Szwecja (Brasilia)

 3.00 RPA - Brazylia (Manaus)

PIŁKA RĘCZNA, MĘŻCZYŹNI

Grupa A

14.30 Katar - Francja

19.40 Tunezja - Dania

 2.50 Argentyna - Chorwacja

Grupa B

16.30 Niemcy - Polska

21.40 Brazylia - Słowenia

00.50 Egipt - Szwecja

PIŁKA WODNA, KOBIETY

Grupa A

15.20 Włochy - Brazylia

18.00 Rosja - Australia

Grupa B

14.00 Chiny - Węgry

16.40 Hiszpania - USA

PŁYWANIE

18.03 100 m st. dowolnym mężczyzn, eliminacje

18.30 200 m st. motylkowym kobiet, eliminacje

18.53 200 m st. klasycznym mężczyzn, eliminacje

19.21 4x200 m st. dowolnym mężczyzn, eliminacje

 3.03 100 m st. dowolnym mężczyzn, półfinały

 3.19 200 m st. dowolnym kobiet, finał

 3.28 200 m st. motylkowym mężczyzn, finał

 3.37 200 m st. motylkowym kobiet, półfinały

 4.03 200 m st. klasycznym mężczyzn, półfinały

 4.29 200 m st. zmiennym kobiet, finał

 4.38 4x200 m st. dowolnym mężczyzn, finał

PODNOSZENIE CIĘŻARÓW

15.00 69 kg, mężczyźni

17.30 63 kg, kobiety

RUGBY, MĘŻCZYŹNI

Grupa A

18.00 USA - Argentyna

18.30 Fidżi - Brazylia

23.00 USA - Brazylia

23.30 Fidżi - Argentyna

Grupa B

16.00 Australia - Francja

16.30 RPA - Hiszpania

21.00 Australia - Hiszpania

21.30 RPA - Francja

Grupa C

17.00 Wielka Brytania - Kenia

17.30 Nowa Zelandia - Japonia

22.00 Wielka Brytania - Japonia

22.30 Nowa Zelandia - Kenia

SIATKÓWKA, MĘŻCZYŹNI

Grupa A

16.35 Francja - Meksyk

20.00 Włochy - USA

 3.35 Brazylia - Kanada

Grupa B

14.30 Rosja - Argentyna

22.05 Polska - Iran

 1.30 Kuba - Egipt

SIATKÓWKA PLAŻOWA

15.00 mecze grupowe mężczyzn i kobiet

SKOKI DO WODY       

21.00 synchroniczne 10 m kobiet, finał

STRZELECTWO

pistolet sportowy 25 m kobiet

14.00 eliminacje

20.30 finał

SZERMIERKA

szpada mężczyzn, indywidualnie

14.00 1. runda

15.15 2. runda

17.30 1/8 finału

18.45 ćwierćfinały

21.00 półfinały

22.15 o trzecie miejsce

22.45 finał

TENIS

15.45 ćwierćfinały gry podwójnej kobiet

      ćwierćfinały gry podwójnej mężczyzn

      1/8 finału gry pojedynczej kobiet

      2. runda gry pojedynczej mężczyzn

TENIS STOŁOWY

15.00 ćwierćfinały gry pojedynczej kobiet

21.00 ćwierćfinały gry pojedynczej mężczyzn

WIOŚLARSTWO

13.30 jedynki mężczyzn, ćwierćfinały

14.10 jedynki kobiet, ćwierćfinały

14.50 dwójka bez sternika mężczyzn, półfinały

15.00 czwórka wagi lekkiej bez sternika mężczyzn, półfinały

15.10 dwójka podwójna kobiet, półfinały

15.30 dwójka podwójna mężczyzn, półfinały

16.10 dwójka podwójna wagi lekkiej kobiet, półfinały C/D

16.30 dwójka podwójna wagi lekkiej mężczyzn, półfinały C/D

ŻEGLARSTWO

18.00 Laser Radial kobiet, 3. wyścig

18.00 RS:X kobiet, 4. wyścig

18.00 Finn mężczyzn, 1. wyścig

18.10 Laser mężczyzn, 3. wyścig

18.10 RS:X mężczyzn, 4. wyścig

19.00 RS:X kobiety, 5. wyścig

19.10 RS:X mężczyzn, 5. wyścig

19.25 Laser Radial kobiet, 4. wyścig

19.25 Finn mężczyzn, 2. wyścig

19.35 Laser mężczyzn, 4. wyścig

20.00 RS:X kobiet, 6. wyścig

20.10 RS:X mężczyzn, 6. wyścig

Terminarz 11 i 12 sierpnia

Terminarz 13 i 14 sierpnia

Terminarz 15 i 16 sierpnia

Terminarz 17 i 18 sierpnia

Dowiedz się więcej na temat: Igrzyska Olimpijskie w Rio de Janeiro
Najlepsze tematy