Siatkarskie MŚ Polska 2014

Siatkarskie MŚ dzień po dniu

Siatkarskie MŚ 2014 rozpoczęły się 30 sierpnia na Stadionie Narodowym, a zakończą 21 września w katowickim "Spodku".

MŚ dzień po dniu

30 sierpnia (sobota)

Grupa A: POLSKA - Serbia 3:0, godz. 20:15 (Stadion Narodowy w Warszawie).

31 sierpnia (niedziela)

Reklama

Grupa D: Włochy - Iran 1:3, godz. 13 (w Kraków Arenie),

Grupa D: Belgia - USA 2:3, godz. 16:30 (w Kraków Arenie),

Grupa A: Wenezuela - Argentyna 0:3, godz. 16:30 (w Hali Stulecia we Wrocławiu),

Grupa A: Kamerun - Australia 0:3, godz. 20:15 (w Hali Stulecia we Wrocławiu),

Grupa D: Portoryko - Francja 0:3, godz. 20:15 (w Kraków Arenie),

 

1 września (poniedziałek)

Grupa B: Brazylia - Niemcy 3:0, godz. 13 (w katowickim Spodku),

Grupa C:  Rosja - Kanada 3:0, godz. 13 (w gdańskiej Ergo Arenie),

Grupa B: Finlandia -  Kuba 3:2, godz. 16:30 (w katowickim Spodku),

Grupa C: Meksyk - Bułgaria 0:3, godz. 16:30 (w gdańskiej Ergo Arenie),

Grupa B:  Korea Południowa - Tunezja 3:1, godz. 20:15 (w katowickim Spodku),

Grupa C: Chiny - Egipt 3:1, godz. 20:15 (w gdańskiej Ergo Arenie).

 

2 września (wtorek)

Grupa A: Argentyna - Serbia 1:3, godz. 13 (w Hali Stulecia we Wrocławiu),

Grupa D: USA - Iran 2:3, godz. 13 (w Kraków Arenie),

Grupa A: Wenezuela - Kamerun 3:1, godz. 16:30 (w Hali Stulecia we Wrocławiu),

Grupa D: Belgia - Portoryko 3:0, godz. 16:30 (w Kraków Arenie),

Grupa A: Australia - POLSKA 0:3 godz. 20:15 (w Hali Stulecia we Wrocławiu),

Grupa D: Francja - Włochy 2:3, godz. 20:15 (w Kraków Arenie).

3 września (środa)

Grupa B: Kuba - Niemcy 0:3, godz. 13 (w katowickim Spodku)

Grupa C:  Bułgaria - Kanada 2:3, godz. 13 (w gdańskiej Ergo Arenie),

Grupa C:  Meksyk - Chiny 1:3, godz. 16:30 (w gdańskiej Ergo Arenie),

Grupa B: Finlandia - Korea Płd. 3:0,  godz. 16:30 (w katowickim Spodku)

Grupa B: Tunezja - Brazylia 0:3, godz. 20:15 (w katowickim Spodku)

Grupa C: Egipt - Rosja 0:3, godz. 20:15 30 (w gdańskiej Ergo Arenie).

4 września (czwartek)

Grupa A: Kamerun - Argentyna 0:3, godz. 13 (w Hali Stulecia we Wrocławiu),

Grupa D: Portoryko - USA 0:3, godz. 13 (w Kraków Arenie),

Grupa A: Serbia - Australia 3:1, godz. 16:30 (w Hali Stulecia we Wrocławiu),

Grupa D: Iran - Francja 1:3, godz. 16:30 (w Kraków Arenie),

Grupa A: POLSKA - Wenezuela 3:0, godz. 20:15 (w Hali Stulecia we Wrocławiu),

Grupa D: Włochy - Belgia 3:1, godz. 20:15 (w Kraków Arenie),

5 września (piątek)

Grupa B: Korea Płd. - Kuba 1:3, godz. 13 (w katowickim Spodku)

Grupa C: Chiny - Bułgaria 0:3, godz. 13 (w gdańskiej Ergo Arenie),

Grupa B: Niemcy - Tunezja 3:1, godz. 16:30 (w katowickim Spodku)

Grupa C: Kanada - Egipt 3:0, godz. 16:30 (w gdańskiej Ergo Arenie),

Grupa B: Brazylia - Finlandia 3:0, godz. 20:15 (w katowickim Spodku),

Grupa C: Rosja - Meksyk 3:1, godz. 20:15 (w gdańskiej Ergo Arenie).

6 września (sobota)

Grupa A: Argentyna - Australia 3:0, godz. 13  (w Hali Stulecia we Wrocławiu),

Grupa B: Kuba - Tunezja 3:2, godz. 13 (w katowickim Spodku),

Grupa C: Bułgaria - Egipt 3:2, godz. 13 (w gdańskiej Ergo Arenie),

Grupa D: USA - Francja 1:3, godz. 13 (w Kraków Arenie),

Grupa A: Wenezuela - Serbia 0:3, godz. 16:30 (w Hali Stulecia we Wrocławiu),

Grupa B: Finlandia - Niemcy 1:3, godz. 16:30 (w katowickim Spodku),

Grupa C: Meksyk - Kanada 0:3, godz. 16:30 (w gdańskiej Ergo Arenie),

Grupa D: Belgia - Iran 1:3, godz. 16:30 (w Kraków Arenie),

Grupa A: Kamerun - POLSKA 1:3, godz. 20:15 (w Hali Stulecia we Wrocławiu),

Grupa B: Korea Płd. - Brazylia 2:3, godz. 20:15 (w katowickim Spodku),

Grupa C: Chiny - Rosja 0:3, godz. 20:15 (w gdańskiej Ergo Arenie),

Grupa D: Portoryko - Włochy 3:1, godz. 20:15 (w Kraków Arenie).

7 września (niedziela)

Grupa A: Australia - Wenezuela 3:2, godz. 13  (w Hali Stulecia we Wrocławiu),

Grupa B: Tunezja - Finlandia 0:3, godz. 13 (w katowickim Spodku),

Grupa C: Egipt - Meksyk 2:3, godz. 13 (w gdańskiej Ergo Arenie),

Grupa D: Francja - Belgia 3:2, godz. 13 (w Kraków Arenie),

Grupa A: POLSKA - Argentyna 3:0, godz. 16:30  (w Hali Stulecia we Wrocławiu),

Grupa B: Niemcy - Korea Płd. 3:0, godz. 16:30 (w katowickim Spodku),

Grupa C: Kanada - Chiny 3:0, godz. 16:30 (w gdańskiej Ergo Arenie),

Grupa D:  Iran - Portoryko 3:0, godz. 16:30 (w Kraków Arenie),

Grupa A: Serbia - Kamerun 3:1, godz. 20:15  (w Hali Stulecia we Wrocławiu),

Grupa B: Brazylia - Kuba 3:1, godz. 20:15 (w katowickim Spodku),

Grupa C: Rosja - Bułgaria 3:2, godz. 20:15 (w gdańskiej Ergo Arenie),

Grupa D: Włochy - USA 1:3, godz. 20:15 (w Kraków Arenie).

II faza - 10 września (środa)

Grupa E: Serbia - Włochy 3:0, godz. 16:30 (w łódzkiej Atlas Arenie),

Grupa E: Argentyna - Francja 1:3, godz. 16:30 (w bydgoskiej Łuczniczce),

Grupa F: Brazylia - Bułgaria 3:0, godz. 16:30 (w katowickim Spodku),

Grupa F: Finlandia - Rosja 0:3, godz. 16:30 (w Hali Stulecia we Wrocławiu),

Grupa E: POLSKA - USA 1:3, godz. 20:15 (w łódzkiej Atlas Arenie),

Grupa E: Australia - Iran 1:3, godz. 20:15 (w bydgoskiej Łuczniczce),

Grupa F: Niemcy - Chiny 3:0, godz. 20:15 (w katowickim Spodku),

Grupa F: Kuba - Kanada 2:3, godz. 20:15 (w Hali Stulecia we Wrocławiu).

11 września (czwartek)

Grupa E: Serbia - USA 1:3, godz. 16:30 (w łódzkiej Atlas Arenie),

Grupa E: Argentyna - Iran 0:3, godz. 16:30 (w bydgoskiej Łuczniczce),

Grupa F: Brazylia - Chiny 3:0, godz. 16:30 (w katowickim Spodku),

Grupa F: Finlandia - Kanada 0:3, godz. 16:30 (w hali Stulecie we Wrocławiu),

Grupa E: POLSKA - Włochy 3:1, godz. 20:15 (w łódzkiej Atlas Arenie),

Grupa E: Australia - Francja 1:3, godz. 20:15 (w bydgoskiej Łuczniczce),

Grupa F: Niemcy - Bułgaria 3:1, godz. 20:15 (w katowickim Spodku),

Grupa F: Kuba - Rosja 1:3, godz. 20:15 (w Hali Stulecia we Wrocławiu).

13 września (sobota)

Grupa E: Serbia - Francja 1:3, godz. 16:30 (w łódzkiej Atlas Arenie),

Grupa E: Argentyna - Włochy 3:1, godz. 16:30 (w bydgoskiej Łuczniczce),

Grupa F: Brazylia - Kanada 3:0, godz. 16:30 (w katowickim Spodku),

Grupa F: Finlandia - Chiny 2:3, godz. 16:30 (w Hali Stulecia we Wrocławiu),

Grupa E: POLSKA - Iran 3:2, godz. 20:15 (w łódzkie Atlas Arenie),

Grupa E: Australia - USA 0:3, godz. 20:15 (w bydgoskiej Łuczniczce),

Grupa F: Niemcy - Rosja 0:3, godz. 20:15 (w katowickim Spodku),

Grupa F: Kuba - Bułgaria 3:0, godz. 20:15 (w Hali Stulecie we Wrocławiu).

14 września (niedziela)

Grupa E: Serbia - Iran 1:3, godz. 16:30 (w łódzkiej Atlas Arenie),

Grupa E: Argentyna - USA 3:2, godz. 16:30 (w bydgoskiej Łuczniczce),

Grupa F: Brazylia - Rosja 3:1, godz. 16:30 (w katowickim Spodku),

Grupa F: Finlandia - Bułgaria 3:0, godz. 16:30 (w Hali Stulecia we Wrocławiu),

Grupa E: POLSKA - Francja 3:2, godz. 20:15 (w łódzkiej Atlas Arenie),

Grupa E: Australia - Włochy 1:3, godz. 20:15 (w bydgoskiej Łuczniczce),

Grupa F: Niemcy - Kanada 3:0, godz. 20:15 (w katowickim Spodku),

Grupa F: Kuba - Chiny 2:3, godz. 20:15 (w Hali Stulecia we Wrocławiu).

III faza - 16 września (wtorek)

Grupa G: Francja - Niemcy 3:0, godz. 20:25 (w katowickim Spodku),

Grupa H: POLSKA - Brazylia 3:2, godz. 20:25 (w łódzkiej Atlas Arenie).

17 września (środa)

Grupa G: Niemcy - Iran 3:0, godz. 20:25 (w katowickim Spodku),

Grupa H: Brazylia - Rosja 3:0, godz. 20:25 (w łódzkiej Atlas Arenie).

18 września (czwartek)

Grupa G: Iran - Francja 2:3, godz. 20:25 (w katowickim Spodku),

Grupa H: POLSKA - Rosja 3:2, godz. 20:25 (w łódzkiej Atlas Arenie).

20 września (sobota)

Półfinał: Francja - Brazylia 2:3, godz. 16:40 (w katowickim Spodku)

Półfinał: Niemcy - POLSKA 1:3, godz. 20:25 (w katowickim Spodku)

Mecz o 5. miejsce: Iran - Rosja 0:3, godz. 13:40 (w łódzkiej Atlas Arenie).

21 września (niedziela)

Mecz o 3. miejsce: Francja - Niemcy 0:3 godz. 16:30  (w katowickim Spodku), 

Finał: Brazylia - POLSKA 1:3 godz. 20:15  (w katowickim Spodku).