Łukasz Teodorczyk z propozycjami z Udinese i OGC Nice

Dni Łukasza Teodorczyka w Anderlechcie są policzone, bowiem Polak nie jest nawet brany pod uwagę przy ustalaniu kadry meczowej. Według włoskich mediów reprezentant Polski ma dwie interesujące propozycje: z włoskiego Udinese Calcio i francuskiej OGC Nice.

Teodorczyk zaliczył kapitalne wejście do Anderlechtu, ale ostatni sezon nie był dla niego udany. Polak obudził się dopiero w końcówce sezonu, ale było już za późno, żeby uratować mistrzostwo dla jego klubu.

Reklama

Właściciel klubu oraz dyrektor sportowy nie ukrywają, że Teodorczyk powinien pożegnać się z Anderlechtem, a na jego miejsce zostali już ściągnięci inni napastnicy.

Włoskie "Tuttomercatoweb", specjalizujące się w nowinkach transferowych, ujawniło, że Polakiem bardzo zainteresowane jest włoskie Udinese Calcio. Klub ten w zeszłym sezonie cudem utrzymał się w Serie A (zaliczył kompromitującą serię 11 porażek z rzędu) i potrzebuje zwiększyć siłę ognia w ataku.

Portal przyznaje też, że Teodorczyk może być zastępcą dla... Mario Balotellego, jeżeli ten odejdzie z OGC Nice. Ten ruch byłby o wiele bardziej zaskakujący, zważywszy, że ciężko porównywać renomę obu piłkarzy.

WG

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje