Niemcy - Polska. Łukasz Piszczek: Hummels powiedział, że dostaniemy w "czapkę"

- Mats Hummels powiedział, że dostaniemy w "czapkę" - zdradził Łukasz Piszczek. Obrońca reprezentacji Polski przekomarzał się z kolegą z Borussii Dortmund przed arcyważnym meczem el. ME z Niemcami, który zostanie rozegrany już w piątek 4 września (godz. 20:45).

Interia zaprasza na relację NA ŻYWO z meczu Niemcy - Polska! Początek w piątek o 20.45

Reklama

Tutaj znajdziesz relację LIVE w wersji na urządzenia mobilne

Jak Niemcy podchodzą do meczu z Polską? - Wiedzą, że od tego meczu sporo zależy. Czytałem wypowiedź trenera Loewa, który powiedział, że chcą zdobyć w dwóch najbliższych meczach sześć punktów. Mam nadzieję, że zdobędą tylko trzy wygrywając ze Szkocją - powiedział Łukasz Piszczek.

Nasz reprezentacyjny obrońca podkreślił, że wielu niemieckich piłkarzy jest teraz w wyższej formie niż w październiku, gdy odnieśliśmy pierwsze, historyczne zwycięstwo. Mimo tego zapewnia, że wierzy w nasz zespół.

- Przekomarzałem się trochę z Matsem Hummelsem (kolegą klubowym z Borussii Dortmund - przyp. red.), powiedział, że dostaniemy w czapkę. Odpowiedziałem mu, żeby nie spieszył się tak z wyrokowaniem. Zobaczymy. Jestem dobrej myśli i uważam, że jesteśmy w stanie tam powalczyć - powiedział Łukasz Piszczek.

Zobacz cały wywiad:

Kto wygra - Niemcy czy Polska? Głosuj!

Zobacz sytuację w grupie D el. Euro 2016

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje