ME siatkarzy. Polsat pokaże wszystkie 48 spotkań

Polsat Sport, Polsat Sport Extra i Polsat Sport News pokażą rozpoczynające się w piątek Mistrzostwa Europy w siatkówce mężczyzn z udziałem reprezentacji Polski, a także czołowych drużyn Starego Kontynentu: Włoch, Rosji, Bułgarii, Francji czy Serbii. Łącznie kanały sportowe Polsatu pokażą wszystkie 48 spotkań rozgrywanych we Włoszech i Bułgarii mistrzostw.

Polacy zmagania rozpoczną w fazie grupowej meczami z Belgią, Słowenią i Białorusią. Wszystkie mecze naszej reprezentacji będzie można zobaczyć w Polsacie Sport i Polsacie Sport News. Spotkania skomentuje Tomasz Swędrowski, a w studio gośćmi Jerzego Mielewskiego będą m.in. stali siatkarscy eksperci kanału: Ireneusz Mazur, Wojciech Drzyzga, Ryszard Bosek i Łukasz Kadziewicz. 

Reklama

- Widać że ta trauma i bolesna lekcja po Pucharze Świata odeszła już w niepamięć. Jak mówi Michał Kubiak, kapitan naszej reprezentacji - tej drużynie potrzebny jest sukces - i to powinno być motto na te mistrzostwa Europy. Jest pełna mobilizacja i koncentracja by walczyć z najlepszymi o jak najwyższe cele - mówi Jerzy Mielewski komentator Polsatu Sport.  

Pozostałe mecze turnieju skomentują się m.in. Przemysław Iwańczyk, Krzysztof Wanio, Jerzy Mielewski, Marek Magiera, Marta Gula, Damian Dacewicz i Tomasz Wójtowicz. 

Polacy to aktualni mistrzowie świata, a na mistrzostwach Europy swój największy sukces święcili w 2009 roku, sięgając po złoto. Tytułu sprzed dwóch lat broni reprezentacja Rosji. Finał mistrzostw Europy - 18 października. 

Mecze Polaków w fazie grupowej - Polsat Sport i Polsat Sport News:

9.10.2015 (piątek) Polska - Belgia  godzina: 18.30

10.10.2015 (sobota) Polska - Słowenia godzina 18.30

11.10.2015 (niedziela) Polska - Białoruś godzina 16.00 

Dowiedz się więcej na temat: siatkarskie ME 2015 | Polsat Sport

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje