MŚ siatkarzy - sprzedaż biletów rozpocznie się 7 kwietnia

W poniedziałek rozpocznie się pierwszy etap sprzedaży biletów na mistrzostwa świata siatkarzy w Polsce. W tej fazie do kas trafią wejściówki na półfinały i finał w Katowicach. Turniej odbędzie się w dniach 30 sierpnia - 21 września.

Drugi etap sprzedaży ruszy dziesięć dni później - w czwartek 17 kwietnia. Wówczas kibice będą mogli nabyć bilety na ceremonię i mecz otwarcia, który rozegrany zostanie na Stadionie Narodowym w Warszawie. Wystąpią w nim "Biało-czerwoni" z Serbami.

Reklama

Wejściówki na pierwszą fazę grupową trafią do kas 28 kwietnia, na mecze drugiej fazy - 12 maja, a na trzeciej - 26 maja.

Najtańsze bilety są po 20 zł i dotyczą one spotkań pierwszej oraz drugiej fazy turnieju. Najdroższe są na finał - 500 zł. Z kolei na mecze reprezentacji wahać się będą w przedziale 50-400 zł.

Organizatorzy przewidzieli kilka typów wejściówek: na pojedyncze spotkania, pakiety na dwa rozgrywane jeden po drugim oraz typu "Venue", które umożliwią obejrzenie kompletu meczów wybranej fazy w danej hali.

Mistrzostwa rozgrywane będą w siedmiu miastach. "Biało-czerwoni" rozpoczną zmagania w Warszawie, a potem przeniosą się do Wrocławia. Po awansie do drugiej fazy turnieju trafią do Łodzi, gdzie pozostaną aż do ewentualnego półfinału w Katowicach.


Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje