Papa Williams odesłany na badania psychiatryczne

Ojciec Sereny i Venus Williams niezdolny do złożenia zeznań przed sądem. Na rozprawie rozwodowej sędzia odesłał go na badania psychiatryczne, ponieważ uznał, że 76-letni Richard Williams nie rozumie zadawanych mu pytań. Przed dwoma laty Amerykanin przeżył udar.

Williams i młodsza o 38 lat Lakeisha pobrali się w 2010 roku i wychowywali jednego syna Dylana, który od czasu rozstania pary w 2016 roku znajduje się pod wyłączną opieką ojca. Według Richarda styl życia Lakeishi stał się niebezpieczny dla ich dziecka, jako że związała się ona z mężczyzną, na którym ciążą poważne zarzuty.

Reklama

W czerwcu zeszłego roku Richard Williams wniósł pozew przeciwko Lakeishi, oskarżając ją między innymi o podrobienie jego podpisu.

W zeszłym miesiącu ruszył proces w tej sprawie, ale sąd szybko napotkał pierwszą przeszkodę, jaką okazało się przesłuchanie Richarda Williamsa. Według sędziego ojciec Sereny i Venus nie rozumiał zadawanych mu pytań i mówił od rzeczy. O tym, czy papa Williams jest zdolny do złożenia zeznań, ma zdecydować lekarz.

Reklama

Reklama

Reklama