Radwańska rozpoczyna znienawidzoną część sezonu

Stambuł będzie pierwszym turniejem Agnieszki Radwańskiej na kortach ziemnych w tym roku. Nasza najlepsza tenisistka meczem z Chorwatką Donną Vekić rozpocznie znienawidzoną część sezonu na kortach ziemnych. Początek we wtorek ok. godz. 14:30-15.

Krakowianka od dawno nie ukrywa, że korty ziemne to jej zmora. Nigdy nie osiągała na mączce rewelacyjnych wyników, nawet gdy była w szczytowej formie. W ostatnich latach skracała więc jak mogła tę część sezonu, a w tym roku zdecydowała się na nieco inny manewr. Zmagania na ziemi zacznie bowiem w Stambule. Nie pojawi się w rozgrywanej w tym czasie, dużo lepiej obsadzonej imprezie w Stuttgarcie.

Reklama

Ostatni raz widzieliśmy ją na tureckiej turnieju w 2008 roku. Wtedy wygrała. Teraz, nawet mimo słabszej dyspozycji, również liczy na dobry wynik. Imprezę rozpocznie we wtorek od starcia z Donną Vekić. Chorwatka także nie przepada za kortami ziemnymi. Zdecydowanie woli szybsze nawierzchnie.

Radwańska i Vekić zagrają we wtorek na korcie centralnym w Stambule. Początek spotkania ok. godz. 14:30-15:00 polskiego czasu.

Oprócz występu w Turcji, Polka zaplanowała udział na mączce w Madrycie i Paryżu. Po tych imprezach zacznie się jej ulubiona część sezonu na trawie.

Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Radwańska | Donna Vekic

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje