Chelsea Londyn szykuje warianty na zastąpienie Thibauta Courtoisa

Maurizio Sarri trenerem Chelsea Londyn jest od kilku dni, ale już szuka nowego bramkarza. Klub z zachodniego Londynu pogodził się z odejściem Thibaut Courtoisa i w jego miejsce chce sprowadzić Kaspera Schmeichela. Mówi się też o powrocie Petra Cecha, który dwa lata temu przeniósł się ze Stamford Bridge do Arsenalu.

Belgijska gazeta „Het Laarste Nieuws” poinformowała, że Chelsea zaakceptuje ofertę 55 milionów euro za Courtoisa. Potwierdzili to również dziennikarze Sky Sports i Guillem Balague, znany w świecie dziennikarz i autor książek. Belg jest zdeterminowany, by przenieść się do Madrytu, gdzie mieszka jego rodzina.

Reklama

Telewizja Sky Sports dodaje, że Sarri ma już dwa pomysły na zastąpienia Courtoisa. Na Stamford Bridge miałby trafić Kasper Schmeichel. Reprezentant Danii na razie odpoczywa po udanych dla siebie mistrzostwach świata. Za golkipera Leicesteru City trzeba byłoby zapłacić 20 milionów funtów.

Planem „B” może być jednak powrót Petra Cecha. Czeski bramkarz trafił do Chelsea w 2004 r. i grał w niej aż dziesięć lat. W 2014 r. pierwszym bramkarzem The Blues został Courtois. Cech z rolą rezerwowego nie mógł się pogodzić i rok później odszedł do Arsenalu.

Dowiedz się więcej na temat: Chelsea Londyn | Leicester City FC | Premier League

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje