Tomasz Gollob inwestuje krocie, aby ulżyć sobie po wyjściu ze szpitala

Przed Tomaszem Gollobem, który na skutek wypadku motocyklowego porusza się na wózku inwalidzkim, coraz bliższy termin wyjścia ze szpitala. W związku z tym, jak informuje „Super Express”, były żużlowiec czyni pokaźne inwestycje, by do swojej niepełnosprawności dostosować piękny dom oraz luksusowe samochody.

Od czasu feralnego wypadku z 23 kwietnia na torze motocrossowym, na skutek którego najlepszy polski żużlowiec w historii stracił zdrowie, wciąż pozostaje on pacjentem Szpitala Wojskowego w Bydgoszczy.

Reklama

Na szczęście perspektywa opuszczenia placówki medycznej jest coraz mnie odległa. Według informacji „SE” sparaliżowany od pasa w dół Gollob może wrócić do domu już we wrześniu.

Na razie nikt nie przekreśla nadziei, że byłemu żużlowcowi uda się odzyskać pełną sprawność, ale póki co będzie musiał radzić sobie z ograniczeniami swojego ciała.

Aby ulżyć sobie w funkcjonowaniu i nieco bardziej uniezależnić się od pomocy osób trzecich, „profesor speedwaya” zdecydował się na drogie inwestycje.

Z informacji gazety wynika, że w 400-metrowej posiadłości Golloba trwa instalowanie 3 specjalnych wind. Rachunek za ten luksus ma wynieść około 300 tysięcy złotych.

Niemałym wydatkiem będzie też dostosowanie do swoich ograniczeń trzech luksusowych mercedesów, które są w posiadaniu bydgoszczanina, a pod jego nieobecność korzystają z nich pracownicy.

Art

Dowiedz się więcej na temat: Tomasz Gollob

Reklama

Reklama

Reklama